tayrada ne demek?

Fark yaratmayı seven tayrada için hayatı sevmek, yaratıcı ve üretken olmak bir varoluş halidir.

Tayrada; aniden, hızlıca!

E-Ticaret

Butik e-ticaret organizasyonlarımız ile son kullanıcıya ulaşıyoruz. Ayrıca XML altyapımız ile e-ticaret partnerlerimize ürünlerimizi satış imkanı sağlıyoruz.

Ürün Tedariği

Dünyanın neresinden olursa olsun; ilgili ürün grubunu titizlikle araştırıyor, kalite ve performans kriterlerine göre sınıflıyor ve son kullanıcı için en iyi olanı getiriyoruz.

Yaratıcılık

Parlak fikirlere önem veriyoruz. Proje geliştirme faaliyetleri ile hayalleri gerçek kılmak için çalışıyor, girişimci ruhlara ve heyecanlara ortak oluyoruz.

Neler Yaptık?

yanflut.com

klarnet.com.tr

Pazaryeri Entegrasyonları

Biz Kimiz?

Anlatsak Roman Olur Ama...
2012 yılında İstanbul'da kurulan Tayrada, konsept elektronik mağazacılık anlayışıyla yola çıkmış, bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’nin en girişimci şirketleri arasında yerini almaya aday olmuş bir yapıdır. Tayrada, müşteri memnuniyeti, şeffaflık, dürüstlük ve kalite ilkelerini benimsemiş; çalışma prensiplerini de bu doğrultuda şekillendirmiştir. Sürekli büyüyen ticaret şirketlerinin aksine belirli bir ürün grubunda uzmanlasmis, butik magaza organizasyonlarini benimsemiştir. Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla ve sahip olduğu e-ticaret siteleri ile şimdiye dek hem yurt içi hem de yurt dışı satış organizasyonlarını başarıyla gerçekleşmiştir ve gerçekleştirmeye de devam etmektedir.

İletişim

Telefon

0850 302 15 82

E-Posta

bilgi@tayrada.com

Adres

Fransız Geçidi B-13 Karaköy,Beyoğlu